Fjalë Kyçe

Fejohet këngëtarja e njohur

Fejohet këngëtarja e njohur

Urime për aktoren, Katy Perry dhe Orlando Bloom!

Ishte një ditë e veçantë e Shën Valentinit për çiftin, pasi ylli i popit, 34 vjeçarja, dhe aktori, 42 vjeçar, u fejuan, shkruan people transmeton lajmi.net.

Aktorja, Perry ka postuar një imazh të afërt me Bloom, të rrethuar nga balona të shumtë në formë zemre, duke shfaqur unazën unike të diamantit në formë lule, e cila përmban një xhevahir të gjelbër në qendër.

“Lulëzim i plotë”, e përshkruante ajo imazhin.

Bloom vazhdoi të ndante të njëjtin imazh në Instagramin e tij, duke e quajtur “Të përhershëm”.