Fjalë Kyçe

Ferat Shala gjen përkrahje nga banorët e fshatrave Gjergjaj, Tërstenik, Negroc e Vuqak

Ferat Shala gjen përkrahje nga banorët e fshatrave Gjergjaj, Tërstenik, Negroc e Vuqak

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, ka zhvilluar takim në Gjergjaj, Tërstenik, Negroc e Vuqak, shkruan GazetaAlo.

“Qytetaria aktive e komuniteteve masovikisht po e pëqafon vizionin e liderit tonë, z. Kadri Veseli, për Kosovën e së nesërmes” u shpreh Shala.

Postimi i plotë:

Agjenda e Partisë Demokratike të Kosovës ka vazhduar me Gjergjaj, Tërstenikun, Negrocin dhe Vuqakun.

Qytetaria aktive e komuniteteve masovikisht po e përqafon vizionin e liderit tonë, z. Kadri Veseli, për Kosovën e së nesërmes.

Vuqaku, si kurdo herë, në krah me mua, Kadri Veselin dhe PDK-në.

Krenar me Vuqakun tim që gjithonë është përkrah idealeve progresiste dhe njerëzve më të dëshmuar të Kombit tonë.

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting and suit