Fjalë Kyçe

Ferat Shala takohet me shokët e studimeve, kujton kohërat e vjetra

Ferat Shala takohet me shokët e studimeve, kujton kohërat e vjetra

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala kaplohet nga nostalgjia, shkruan GazetaAlo.

Ai sot është takuar me shokët e studimeve duke cekur kujtimet me ta, si dhe rrugëtimin e tyre të vështirë.

“Takimi me shokët e studimeve dhe të gjeneratës gjithmonë na sjell në kujtimet tona vitet plot ëndrra dhe vrull rinor” u shpreh Shala në një postim në Facebook.

Postimi i tij i plotë:

Takimi me shokët e studimeve dhe të gjeneratës gjithmonë na sjell në kujtimet tona vitet plot ëndrra dhe vrull rinor.

Brezi ynë, edhe pse shpesh u godit nga sfidat e zorshme të kohës, gjithmonë e ruajti me xhelozi kujtimin tonë të përbashkët, dhe, mbi të gjitha, respektin dhe nderimin ndaj njëri-tjetrit.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Image may contain: 3 people, outdoor

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and outdoor

Image may contain: 23 people, people smiling, people sitting and outdoor