Fjalë Kyçe

Ferizaj, lëndohet një punëtor pas djegies së auto sallonit

Ferizaj, lëndohet një punëtor pas djegies së auto sallonit

Një person nga fshati Prelez i Jerlive nga Ferizaj ka njoftuar policinë se në zyrat e auto-sallonit të tij, është shkaktuar nëj zjarr.

Përveç dëmit material, lëndime trupore ka pësuar një punëtor, i cili është trajtuar në qendrën emergjente në Ferizaj.

Policia ka bërë të ditur se njësit relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe nga ana e zjarrfikësve është shuar zjarri. Rasti është duke u hetuar./Gazeta Alo/