Fjalë Kyçe

Fero dhe Arbenita në një moment romantik

Fero dhe Arbenita në një moment romantik

Tashmë Fero dhe Arbenita nuk po mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Reperi dhe modelja nga Londra po gjejnë kohë që sa më shpesh të qëndrojnë pranë njëri-tjetrit, e që nga publikimi i lidhjes kjo po duket qartë edhe për ndjekësit e tyre.

Fero tash vjen me një foto të Arbenitës të postuar në Instastory, ndërsa shihet fytyra e saj e lumtur me dorën e reperit rreth qafës së saj.