Fjalë Kyçe

Fero e dërgon Arbenitën edhe në Gjilan

Fero e dërgon Arbenitën edhe në Gjilan

Fero dhe Arbenita momentalisht janë një nga çiftet më të përfolura të showbiz-it shqiptar.

Ata duken mjaftë të dashuruar në njëri- tjetrin, saqë nuk hezitojnë të ndajnë momente duke kaluar së bashku edhe përmes rrjeteve sociale.

Ndonëse Arbenita jeton në Londër, ajo shpesh vije në Kosovë për të dashurin e saj.

Së fundmi modelja po qëndron në vendlindjen e reperit, Gjilanin, ku edhe kanë publikuar disa instastory.