Fjalë Kyçe

Fero paralajmëron këngën e re

Fero paralajmëron këngën e re

Është goxha aktiv me projekte të reja muzikore.

Fero përmes rrjeteve sociale, ka njoftuar fansat e tij se po përgatit një projekt të ri.

Reperi nuk ka preferuar të jap më shumë detaje, përveç se ka bërë të ditur që kjo këngë lansohet shumë shpejt.

Përndryshe, kënga e fundit nga Fero është “Bona famë”, të cilën e publikoi gjatë muajit tetor dhe ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube.