Fjalë Kyçe

Fero postoi foto me armë, Arbenita e frikësuar se ai ‘do ta vrasë’

Fero postoi foto me armë, Arbenita e frikësuar se ai ‘do ta vrasë’

Fero dhe Arbenita janë një ndër cciftet që zgjojnë kureshtje me çdo postim që hedhin në rrjetet sociale.

Lidhja e tyre që nga fillimi ka qenë më batica e zbatica, shpesh kanë përfundura të ndarë e më pas të ribashkuar, shkruan “Kosovarja”.

Fero njihet si një reper i suksesshëm por edhe një djalë pak problematik.

Jo rrallë herë ka qenë cak i rrahjeve nga grupe të ndryshëm njerëzish.

E në anën tjetër as Arbenita nuk është se është më pak e përfolur, sidomos për pamjen e saj të jashtme.

Së fundmi, modelja shihet tek sa ka shkuar në parukeri të bëj ndryshim por që me gjasë po e bën pa dëshirë të Feros.

Ajo shkruan : “I dashuri im do më vrasë mua”.

Rikujtojmë se pak më parë, Fero kishte fshirë një imazh ku u shfaq me armë në dorë.