Fjalë Kyçe

Fero publikon këtë foto pranë Arbenitës

Fero publikon këtë foto pranë Arbenitës

Fero dhe Arbenita Ismajli po kalojnë kohë mjaft të mirë me njërit-tjetrin.

Lidhja e reperit, Fero me modelen, Arbenita Ismajli u bë mjaft e komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

E së fundmi është Fero i cili ka sjell një foto në llogarinë e tij, Instagram, pranë Arbenitës dhe çifti duken për mrekulli.

“@arbenitalsmajli sdin veq ti me ndu doren 😜”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Kjo frazë e reperit vjen pasi në foton e parë të dyshes së bashku, Arbenita kishte pozuar në mënyrë të tillë.