Fjalë Kyçe

Fero tregon nëse do të martohet me Arbenitën

Reperi më i përfolur dhe më i  suksesshëm në estradën tonë, Fero, tregon nëse do të martohet me Arbenitën, shkruan GazetaAlo.

I ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ pyetjes se a do të martohet me Arbenitën, ai u përgjigj ‘jetës nuk i dihet’

Ndërkohë Fero dhe Modelja tashmë e disa kohë janë në një lidhje dashurie, dhe po kalojnë çaste të lumtura me njëri-tjetrin./GazetaAlo/