Fjalë Kyçe

Feronikeli e transferon talentin e Fenerbahçes

Feronikeli e transferon talentin e Fenerbahçes

Feronikeli ka konfirmuar se është përforcuar me mesfushorin e ri Adonis Shala.

“Adonis Shala është përforcimi më i ri i Feronikelit. Shala është 20 vjeçar dhe deri tani ka luajtur për ekipin e Fenerbahçes nga Turqia”, thuhet në konfirmimin e Feronikelit.

Shala gjithashtu luan edhe për Kosovën U21.