Fjalë Kyçe

Festat në familjen Llalloshi s’kanë të ndalur

Festat në familjen Llalloshi s’kanë të ndalur

Në familjen Lalloshi ka sërish festë.

Së fundmi familjes Lalloshi iu shtua edhe një anëtare, pasi bashkëshortja e Milot Llalloshit, Erxhina e solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Roma, shkruan lajmi.net.

E sot sërish ka festë në familjen e këngëtarit pasi gruaja e tij e ka ditëlindjen dhe ai ka zgjedhur disa fjalë për ta uruar publikisht.

“Shume urime per dashurine, edhe shume tjera se bashku zemer, te duam. Miloti, Priam, Roma ❤️”, ka shkruar Miloti pranë postimit.

https://www.facebook.com/milotllalloshi/videos/10156849268429550/