Fjalë Kyçe

Festë në familjen e këngëtares Aurela Gaçe

Festë në familjen e këngëtares Aurela Gaçe

Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave dhegëzon një jetë të lumtur familjare.

Sotështë një ditë e rëndësishme për të pasi vajza e saj e vogël feston ditëlindjenme ç’rast nuk ka munguar as urimi i së ëmës, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram, Gaçe me këto fjalë zemre uron vajzën për ditëlindje.

“Sisot, dy vjet më parë, në këtë orë, erdhe në jetë ti, jeta jonë, bota jonë.Përfundimisht kjo na hoqi trurin të gjithëve në shtëpi, neve edhe Grace, motrëssë madhe, apo si i ka ardhur edhe goja tani tëpë tëpë tëpë gjithë ditën. ZOT faleminderit për këtë bekim”, janë fjalët e Aurelës.

Aurela Gaçe ka vite që është në skenën tonë muzikore dhe kjo në saje të zërit të veçantë që posedon.