Fjalë Kyçe

Festë në familjen e Lumi B, ja çfarë kremtohet

Festë në familjen e Lumi B, ja çfarë kremtohet

Sot ka festë në familjen e reperit, Lumi B.

Kjo ngase djali i tij i vetëm, Blini feston sot ditëlindjen e gjashtë me ç’rast nuk ka munguar edhe një urim i veçantë nga babai, shkruan lajmi.net.

Lumi ka hedhur një imazh në llogarinë e tij personale, Instagram teksa zgjedh këto fjalë zemre për të uruar të birin.

“Urime ditlindja zemra e babit 🎂 sot 6 vjet mki bo njerin ma t lumtur n bote ….. gjithmone ki me m pas permas”, shkruan ai.

Lumi prej vitesh është i martuar me Mirandën të cilët janë familje e lumtur dhe mjaft e kompletuar.

https://www.instagram.com/p/BrpNX7DDf2s/?utm_source=ig_embed