Fjalë Kyçe

Festë në familjen Fejzullahu

Festë në familjen Fejzullahu

Familja Fejzullahu sot ka festë.

Çifti Ariana dhe Ermal Fejzullahu sot festojnë ditëlindjen e 10 të djalit të tyre, shkruan Gazeta Alo.

Ermal Fejzullahu në rrjetin social, instagram ka postuar një fotografi me djalin, Artin të cilin e ka uruar në mënyrë të thjeshtë, në anën tjetër, Ariana ka publikuar në instastory disa foto të djalit nga ku po feston Arti.

Ermali dhe Ariana së fundi së bashku më fëmijët kanë kaluar disa ditëm pushime në Dubai, ata shumë shpesh bëjnë pushime, duke përmendur edhe Arianan që para dy javësh ishte në Stamboll së bashku me shoqet e saj për disa ditë./Gazeta Alo/