Fjalë Kyçe

Festojnë përvjetorin e katërt, Almeda i bën dedikim romantik Tolgës

Festojnë përvjetorin e katërt, Almeda i bën dedikim romantik Tolgës

 Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i dashur për publikun.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman sot festojnë përvjetorin e katërt të lidhjes, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, ishte Almeda ajo e cila përmes një statusi në rrjete sociale, i uroi Tolgës për këtë përvjetor.

“Urime përvjetorin e katërt, dashuria ime 10.12.2014 – 10.12.20”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, çifti po jetojnë dhe veprojnë në Turqi dhe po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

https://www.instagram.com/p/BrNa_rfBjXV/?utm_source=ig_embed