Fjalë Kyçe

Fifi dhe Bruno ndezin Këngën Magjike me ‘Fiksim’ (VIDEO)

Fifi dhe Bruno ndezin Këngën Magjike me ‘Fiksim’ (VIDEO)

Të gjithë mezi e kemi pritur duetin e shumëparalajmëruar nga Fifi dhe Bruno.

Dhe ja ku është!

Dyshja e famshme sollën këngën ‘Fiksim’ në skenën e Këngës Magjike duke ndezur atmosferën.

Projekti u realizua nga Flori Mumajesi me tekst me ndihmën e Fifit.

Si thoni, mund të jetë kjo kënga fituese?/Prive.al