Fjalë Kyçe

Fifi dhe Mc Kresha rrëmbejnë çmimin “Artistimë i mirë në web” në “Kënga Magjike”

Fifi dhe Mc Kresha rrëmbejnë çmimin “Artistimë i mirë në web” në “Kënga Magjike”

Festivali “Kënga Magjike” është ngjarja më e komentuar këto ditë.

Sonte po mbahet nata finale e edicionit të 20-të të festivalit “Kënga Magjike” , shkruan lajmi.net.

Një çmim shumë i rëndësishëm për një artist është edhe ai “Bes Artist on Web”, të cilin e rrëmbyen Mc Kresha dhe Fifi.

Këta dy emra po garojnë me këngën “Psikopatja jote”, e cila shihet edhe pretendente për çmimin kryesor të këtij festivali.