Fjalë Kyçe

Fifi gati për finalen e “Kënga Magjike”: Me më të mirin në kraharor

Fifi gati për finalen e “Kënga Magjike”: Me më të mirin në kraharor

Sonte në “Pallatin e Kongreseve”mbahet finalja e festivalit “Kënga Magjike”.

Fifi dhe Mc Kresha janë dy prej artistëve që këtë vit po konkurrojnë në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Përmes një statusi në llogarinë e saj në Instagram, Fifi është shprehur e gatshme për performancën e sontme.

“Nanusha shihemi sonte ne finalen e madhe te ‘Kenga Magjike 2018’, me mat mirin Mc Kresha ne krahëror”, ka shkruar Fifi.

Kujtojmë që dy artistët garojnë me këngën“Psikopatja jote”, që shihet pretendente për çmimin kryesor.