Fjalë Kyçe

Fifi i tregon Monikës çka ndodhi me Granitin, ajo e këshillon të mos i flasë më

Fifi i tregon Monikës çka ndodhi me Granitin, ajo e këshillon të mos i flasë më

Gjërat mes Fifit dhe Granitit nuk shkuan mirë siç dukej.

Fifi dhe Graniti ishin afruar shumë në Big Brother aq sa të linin përshtypjen se mund ti shohim shume shpejt cift.

Por seç ndodhi dhe Graniti ndërroi mendje duke bërë sot deklaratën ‘bombë’ se Fifin e sheh vetëm si motër.