Fjalë Kyçe

Fifi publikon imazhe nga pushimet

Fifi publikon imazhe nga pushimet

Fifi ka nisur pushimet.

Fifi ka nisur pushimet pas një sezone të ngjeshur me angazhime në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një fotografi nga pishina e hotelit në të cilin po qëndron, ndërsa thotë se ka punuar shumë për këtë pushim.

“Punova shumë për këto pushime…dhe jam shumë kreanre për veten, për çfarë kam arritur deri sot…e do jem akoma me krenare ne ditet, muajt, vitet ne vijim…”, ka shkruar Fifi.

Për ndryshe, “Shqipe” titullohet projekti i fundit muzikor nga Fifi, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.