Fjalë Kyçe

Fifi sqaron një herë e mirë mosmarrëveshjet me Rinën

Fifi sqaron një herë e mirë mosmarrëveshjet me Rinën

Fifi kohë më parë ka qenë shumë e komentuar për ‘dissat’ me Rinën.

Fifi përmes rrjeteve sociale ka sqaruar sërish se a ka diçka kundër Rinës, shkruan lajmi.net.

Një prej ndjekësve e pyet këngëtaren “A je kundër Rinës”, ndërsa ajo i kthen përgjigjen e prerë.

“Qe te sqarohem nje here e mire…une sjom kunder kerkuj si individ..kurre sjok kon as kurre sko me kon.. un jom kunder seneve fake dhe te shtirura…qaty masnej valla t’kcej nqafe!!!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fifi është “Psikopatja jote”, në duet me reperin Mc Kresha.