Fjalë Kyçe

Fifi uron nënën për ditëlindje

Fifi uron nënën për ditëlindje

Fifi ka uruar nënën për ditëlindje.

Këngëtarja nga Ferizaji, Filloreta Raçi apo Fifi ka uruar nënën për ditëlindje me anë të një imazhi, shkruan lajmi.net.

“E dashtuna Nanë ❤️ E gezofsh ditelindjen 🥂 i pritsh inshallah krejt nipat e mesat ☺️🥰 Tdu mamushki jem”, ka shkruar Fifi krahas fotos.

Në këtë fotografi nuk munguan as urimet nga fansat dhe miqtë e saj.

Filloreta është në përgatitje të projekteve të reja që së shpejti do të ‘godasë’ tek publiku.