Fjalë Kyçe

Filloi java për Egzonën, ja ku po gjindet ajo sot

Filloi java për Egzonën, ja ku po gjindet ajo sot

Egzona Muqiqi është gruaja e Albatrit Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe shpesshherë ndanë me ndjekësit detaje nga jeta e saj private.

Egzona sot filloi ditën në palestër, duket se i kushton vëmendje mjaft formave të trupit.