Fjalë Kyçe

Fillon të mbushet stadiumi para koncertit të Unikkatil

Fillon të mbushet stadiumi para koncertit të Unikkatil

Sot mbahet koncerti i shumëpritur nga Unikkatili.

Pas koncertit madhështor që kishte mbajtur vite më parë në Prishtinë, sot Unikkatil mban koncertin e radhës në Kosovë në qytetin e Mitrovicës, shkruan lajmi.net.

Tanimë ka nisur të mbushet stadiumi nga shikuesit para performimit të artistëve më të mëdhenjë të estradës shqiptare.

Kujtojmë që ndër ta janë edhe Mozzik me të cilin javën e kaluar kishte publikuar duetin ‘Shqiptar’ dhe bashkëshortja e tij Loredana Zefi bashkë me Getinjon.