Fjalë Kyçe

Fiona Gllavica tregon linjat në bikini të kuqe

Fiona Gllavica tregon linjat në bikini të kuqe

Fiona Gllavica po shijon muajin e mjaltit.

Fiona Gllavica ka pak ditë që i dha fund beqarisë, duke u martuar me njeriun e zemrës, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas dasmës, aktorja dhe partneri i saj udhëtuan për në muajin e mjaltit, ndërsa për ndjekësit ka publikuar vazhdimisht imazhe në rrejte sociale.

Së fundi, ajo pozoi buzë detit e veshur me bikini të kuqe, ku u shfaq më në formë se kurrë më parë.

Për ndryshe, Fiona Gllavica u bë e njohur për rolin e Pajtesës në serialin “Çka ka shpija”.