Fjalë Kyçe

Fiorentina – Inter, formacionet zyrtare

Fiorentina – Inter, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:30 luhet ndeshja e javës së 25-të e Serie A, ndërmjet Fiorentinës dhe Interit, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet startuese.

Formacionet:

FIORENTINA

Predicted line-up (4-3-3): Lafont; Laurini, Milenkovic, Vitor Hugo, Biraghi; Veretout, Fernandes, Benassi; Chiesa, Muriel, Gerson.

INTER

Predicted line-up (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Dalbert; Gagliardini, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Lautaro Martinez. /GazetaAlo