Fjalë Kyçe

Fifi në shëtitje me bebin e saj

Fifi kësaj here doli në shëtitje me qenin e saj.

Filloreta Raci e njohur me emrin Fifi në skenën muzikore, e cila u bë e njohur me thjeshtësinë e saj dhe frymën ndryshe që solli në estradën tonë.

Fifi kësaj herë ka postuar një imazh me qenin e saj ku e quan beba dhe i thotë se të do shumë mami.

Fifi përveç si këngëtare është e njohur edhe si autore e shumë teksteve muzikore, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi rrëmbeu çmimin e tretë në ‘Kënga Magjike’ edhe pse pritjet ishin që fituesja e këtij edicioni të ishte ajo./Gazeta Alo/