Fjalë Kyçe

Fjala që e bëri të pendohet Gjikon ndaj imamit të xhamisë, vjen reagimi i tij i ashpër

Fjala që e bëri të pendohet Gjikon ndaj imamit të xhamisë, vjen reagimi i tij i ashpër

Fjala që e bëri të pendohet Gjikon ndaj imamit të xhamisë, vjen reagimi i tij i ashpër

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ndodhen në Turqi nga ku kanë postuar foto e video duke i treguar fansave si po ja kalojnë atje.

Elita ka ndarë në Instagram momentet speciale që kanë kaluar së bashku dhe në një prej tyre shfaqet moderatorja duke notuar me një delfin të cilin e puth.

Në këtë foto të publikuar nga Elita, Gjika ka bërë një koment duke etiketuar imamin e njohur Shefqet Krasniqin dhe ky koment ka ngjallur shumë diskutime pasi fansat ja në vërsulur Gjikos.

Mirëpo reperi ka reaguar publikisht duke i sqaruar të gjithë njëherë e mirë.