Fjalë Kyçe

Fjalët e Gattuso para sfides ndaj Lazios

Fjalët e Gattuso para sfides ndaj Lazios

Lazio dhe Milan do të përballen në gjysmë finale të kupës së Italisë somte me fillim nga ora 21:00, shkruan GazetaAlo.

Trajneri i Milanit Genaro Gattuso e ka vlersuar këtë sfidë tejet të vështirë.

“Eshtë e vërtet që vimë nga një moment shumë i mirë por do të luajmë pjesën e parë të gjysmëfinales ndaj Lazios. Duhet të luajmë me shumë kujdes pasi është një ndeshje e vështirë. Lazio ka disa vite që është në nivele të mira dhe luan një futboll të bukur”, ka deklaruar Gattuso. /GazrtaAlo