Fjalë Kyçe

Fjolla e mërzitur për nënën, publikon pamje të reja me të

Fjolla e mërzitur për nënën, publikon pamje të reja me të

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Pak kohë më parë ajo humbi nënën, e për këtë vazhdon të ndjejë dhimbje të madhe.

Sot ajo ka publikuar edhe pamje të reja me të.