Fjalë Kyçe

Fjolla me një paraqitje ndryshe kësaj here

Fjolla me një paraqitje ndryshe kësaj here

Fjolla me stil të thjeshtë.

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale ku na tregon për rutinën e saj.

Ajo në imazhin e fundit shihet me vajzën e saj të vogël dhe duket për mrekulli se si vrapon me të, shkruan Gazeta Alo.

Fjolla është e njohur për jetën e saj luksoze dhe të shfrenuar që bën dhe gjithashtu në anën tjetër shihet shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj./Gazeta Alo/