Fjalë Kyçe

Fjolla Morina e sëmurë por s’lë anash vajzat e saj

Fjolla Morina e sëmurë por s’lë anash vajzat e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina tashmë është nënë e dy vajzave dhe ka një përkujdesje të veçantë ndaj tyre.

E këtë e dëshmon më së miri me imazhin e fundit të publikuar në Instagram, teksa shfaqet e sëmurë, me serum dhe ka afër vajzat e saj.

Fjolla shpesh publikon foto në rrjete sociale pranë vajzave, madje të shumtën e kohës ia kushton atyre, pavarësisht angazhimeve që ka.

Artistj aMorina nuk lë anash as projektet muzikore, ajo tash e një kohë është në përgatitje të baladës së re që do lansohet së shpejti.