Fjalë Kyçe

Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus

Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus

Flaka Krelani është një ndër zërat më të fuqishëm të estradës shqiptare.

Meqë është aktive në rrjetet sociale, Flaka sjell imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Në këto ditë dimri, Krelani duket se nuk e ndien të ftohtit pasi ka pozuar e zhveshur në mes të borës. “Një kohë e mirë”, ka shkruar ajo.

“Ndrysho”, mbetet projekti i fundit i Flakës i realizuar për 2018, këngë kjo që u mirëprit nga fansat.

Bukuroshja shqiptare shpesh përflitet edhe për format trupore, madje e krashasojnë edhe me modelen Kim Kardashian.

https://www.instagram.com/p/BsjDfmfHjfW/?utm_source=ig_embed