Fjalë Kyçe

Flaka s ka të ndalur, provokon keq në bikine

Flaka s ka të ndalur, provokon keq në bikine

Flaka Krelani nëse për asgjë tjetër, ajo komentohet vazhdimisht për pozat e saj seksi.

E këtë ajo e bënë mjaft shpesh, të tilla ishin e postimet e fundit në llogarinë e saj në ‘Insatgram’.

Këngëtarja nga Gjakova erdhi në një pozitë provokuese, e shtrirë afër pishinës, Flaka tregoj asetet e saj ‘përvëluese’ në bikini me ngjyrë të zezë. Ndryshe ajo dukje joshëse dhe tejet provokuese.

Ndërkohë, Flaka gjatë kësaj sezone po vazhdon të jetë aktive dhe me mbrëmje të ndryshme muzikore.