Fjalë Kyçe

Flaka tregon format trupore nga palestra, ju lë pa fjalë me këtë dukje

Zëri i saj është i veçantë dhe mjaft i pëlqyer.

Veç zërit, Flaka Krelani po pëlqehet mjaft shumë edhe për format trupore pasi ka arritur linjat e duhura, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare është mjaft e përkushtuar ndaj palestrës, e cila të shumtën e kohës e kalon aty dhe rezultatet tashmë janë të dukshme.

Së fundmi, Krelani ka pozuar para pasqyrës së palestrës dhe fiziku i saj ju lë ‘pa fjalë’, thjesht për ta pasur zili.

Vlen të ceket se, “Thell”, titullohet kënga më e re e zeshkanes, të cilën nuk e ka shoqëruar me ndonjë video.