Fjalë Kyçe

Flori Mumajesi dhe Diona Fona bëhen bashkë

Flori Mumajesi dhe Diona Fona bëhen bashkë

Kantautori shqiptar, Flori Mumajesi dhe këngëtarja kosovare, Diona Fona janë bërë bashkë, shkruan lajmi.net.

Është vetë Diona e cila ka publikuar një video në Instagram, teksa shfaqet pranë Florit dhe siç shihet janë në një restorant.

Flori vazhdon të jetë ndër artistët më të mirë të momentit, projektet e të cilit numërojna miliona klikimesh në YouTube.

Ndërkaq, Diona është e re në skenë por pëlqehet për projektet e veçanta që herë pas here sjell.