Fjalë Kyçe

Flori Mumajesi i gëzohet këtij suksesi

Flori Mumajesi i gëzohet këtij suksesi

Para pak ditëve, Flori, Geti dhe Bruno bashkuan forcat në një projekt të ri muzikor.

“Mori”, titullohet kënga e tyre e re e finalizuar edhe me videoklip e cila u prit tejet mirë nga fansat e artistëve, shkruan lajmi.net.

Ky projekt u pëlqye aq shumë saqë për vetëm pak ditë ka mbledhur mbi dy milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube.

Këtë sukses Flori e ndau bashkë me ndjekësit në një postim të publikuar në InstaStory.

Flori po ashtu u zgjodh fituesi i festivalit “Kënga Magjike 2018”, me projektin “Plas”.