Fjalë Kyçe

Flori Mumajesi uron me një video qesharake

Flori Mumajesi uron me një video qesharake

Flori Mumajesi ka uruar të krishterët përmes rrjetit social Instagram.

Flori Mumajesi ka publikuar një video qesharake të Mr. Bean, e përmes saj uroi besimtarët e krishterë për festën, shkruan lajmi.net.

“Bekime dhe mbarësi për çdo familje… Gëzuar të gjithëve♥️”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Flori Mumajesi është “Mi mori”, në duet me Getoar Selimin dhe Brunon, këngë e cila ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube.

https://www.instagram.com/p/BrzEX69j0y-/?utm_source=ig_embed