Fjalë Kyçe

Florian Beqiri dhe Estto lansojnë këngën ‘Hajde zemër’

Florian Beqiri dhe Estto lansojnë këngën ‘Hajde zemër’

Florian Beqiri dhe Estto e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Këngëtarët, Florian Beqiri dhe Estto i kanë bashkuar idetë për projektin  e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

‘Hajde zemër’ titullohet kënga e re e cila për pak minuta mori pëlqimin e madh të publikut. Për tekstin janë kujdesur të dy ndërsa kënga vjen e realizuar edhe me videoklip.