Fjalë Kyçe

Formacionet zyrtare: Drita – Drenica

Formacionet zyrtare:  Drita –  Drenica

Drita dhe Drenica takohen me fillim nga ora 13:30, shkruan GazetaAlo.

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet.

Formacionet zyrtare:

Drita: Kirev, Osmani, Berisha, Limani, Haliti, Shaqiri, B.Shabani, Krasniqi, Neziraj, Xh.Shabani, Nwabueze. Kryetrajner: Ardian Nuhiu

Drenica: Ymeri, Islamaj, Sykaj, Bejta, Pasoma, Grajqevci, Bardhi, Dajaku, Uka, Prokshi, Andrews. Kryetrajner: Tahir Lushtaku