Fjalë Kyçe

Formacioni i javës në UEFA Champions League

Formacioni i javës në UEFA Champions League

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Ky formacion përbehet nga shtatë lojtar të Barcelonës dhe katër të Ajaxit.

Formacioni i javës në UEFA Champions League. /Gazeta Alo