Fjalë Kyçe

Formacioni zyrtar i Prishtinës kundër Ballkanit

Formacioni zyrtar i Prishtinës kundër Ballkanit

Skuadra e Prishtinës ka publikuar formacioni zyrtar për ndeshjen ndaj Ballkanit e cila luhet nga ora 14:00, shkruan Gazeta Alo.

Ky është formacioni i Mirel Joses.

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Dallku, Haliti, Bashiru, Miftaraj, Boshnjaku, Ahmeti, Korenica, Mankenda, Morina.
Trajner: Mirel Josa

Gjyqtarë: G. Shala, V. Kelmendi, F. Jashari dhe A. Halilaj.