Fjalë Kyçe

Foshnja në Suharekë dërgohet pa shenja jete në spital, policia nis hetimet

Foshnja në Suharekë dërgohet pa shenja jete në spital, policia nis hetimet

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur në Suharekë.
Policia ka bërë me dije se në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete.

Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion.