Fjalë Kyçe

Foto të rralla të Nora Istrefit krah Leonora Jakupit

Foto të rralla të Nora Istrefit krah Leonora Jakupit

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi dikur ishin shumë shoqe.

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi janë dy ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ato kanë arritur që me përkushtim të madh dhe dashurinë e dhënë ndaj publikut t’i bëjnë për vete një numër të madh të tyre të cilët lirisht mund t’i quajnë fansa.

Të dyja dikur kalonin shumë kohë me njëra-tjetrën dhe këtë e dëshmojnë fotot që kanë filluar të qarkullojnë së fundmi në media.

Mirëpo për dallim nga vitet e mëhershme, ato nuk i kemi parë duke u shoqëruar shpesh edhe sot, megjithatë ndiqen në rrjete sociale, konkretisht në Instagram.