Fjalë Kyçe

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për Jennifer Lopez

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për Jennifer Lopez

Më 24 korrik, Jennifer Lopez i ka mbushur 52 vjet, mirëpo trupi i saj nuk e tregon këtë moshë.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, së fundmi është bërë kryetemë e faqeve rozë për shkak të lidhjes me Ben Affleck.

Çifti i popullarizuar hollivudian kanë qenë në lidhje nga mesi i vitit 2002 deri në janar të vitit 2004 kur edhe ishin ndarë.

Asokohe madje edhe ishin fejuar, por nuk e çuan më larg lidhjen e tyre. Tani ata janë rikthyer bashkë dhe duke mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.


Dhe derisa po i shijojnë pushimet bashkë, J.Lo ka publikuar fotografi me bikini të verdha nga anija.

Pozat e saja atraktive vënë në plan të parë linjat e mrekullueshme trupore, ndërsa askush nuk mund të besojë se ajo është 52 vjeçare.