Fjalë Kyçe

Fotoja e fundit e Kim i bëri konfuz të gjithë, a ka veshur të brendshme?

Fotoja e fundit e Kim i bëri konfuz të gjithë, a ka veshur të brendshme?

Kim Kardashian ka arritur që sërish të marrë vëmendjen e publikut.

Kim Kardashian ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq me një veshje të ngushtë, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte vizatuar çdo pjesë të trupit me këtë veshje, por përveç se nuk mbante reçipeta, Kim bëri të gjithë të mendojnë se nuk ka veshur as të brendshme.

Këtë imazh, bukuroshja e kishte shkrepur sa ishte zgjuar në mëngjes, ndërsa mori afro 3 milionë pëlqime.

Për më shumë, shikojeni dhe vlerësojeni ju.

https://www.instagram.com/p/BsVvCx-HwrO/?utm_source=ig_embed