Fjalë Kyçe

Fotot gjysmë të zhveshura të Lorit, i zbuloi vetë

Fotot gjysmë të zhveshura të Lorit, i zbuloi vetë

Është një prej emrave më të lakuar në showbizzin shqiptar.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është mjaft aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka bërë një kolazh të postimeve të saj në Instagram, në të cilat shfaqet gjysmë e zhveshur.

“Fotot gjysmë të zhveshura”, janë fjalët e saj.

Lori shquhet si njëra nga blogeret më të famshme shqiptare dhe me plot stil.

Ajo po ashtu është duke e shijuar lidhjen e saj me Vis Bajraktarin edhe pse paraqitjet në rrjete sociale i kanë të rralla.