Fjalë Kyçe

Françeska Jaçe gjoksin jashtë e buztë e kuqe

Françeska Jaçe gjoksin jashtë e buztë e kuqe

Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe duket si mos më mirë në ndryshimin qe ka bërë tek look-u i saj.

Me një grim të thjeshtë, ajo duket kaq e bukur.

Jaçe nuk e ka fare problemtë tregojë edhe më shumë se që duhet, dhe këtë e bën me shumë krenari.