Fjalë Kyçe

 Françeska Jaçe ‘pushton’ Instagramin, e ‘zjarrtë’ nga Dubai

 Françeska Jaçe ‘pushton’ Instagramin, e ‘zjarrtë’ nga Dubai

Po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja nga Shqipëria, Françeska Jaçe është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai, shkruan lajmi.net.

Jaçe nga atje nuk po heziton të sjell imazhe dhe video të ndryshme, të cilat gjithnjë tërheqin vëmendjen e publikut.

E tillë është edhe në këtë të fundit teksa shfaqet në një palë bikini, format trupore të së cilës ju lënë pa ‘mend’.

Françeska është njëra nga femrat më “IN” të showbizzit shqiptar.

https://www.instagram.com/p/BrsWnBih8om/?utm_source=ig_embed